Nasza filozofia

To co nas otacza ma wpływ na nasze samopoczucie i emocje.

Wierzymy, że dobra architektura, skrojona na wymiar jest przepisem na lepszą przestrzeń, która bezpośrednio przekłada się na jakość Twojego życia.

Moda jest dla nas drugorzędna. Oczywiście śledzimy światowe trendy i lubimy je wdrażać w nasze projekty, ale najważniejsze dla nas jest aby rozwiązania zaproponowane w projektach były ponadczasowe, piękne, ergonomiczne i trwałe.

O nas

Pracownia Architektoniczna Anna Jaszkaniec FORMS została założona w 2012 roku przez architektkę Annę Jaszkaniec. Od tego czasu z powodzeniem realizujemy projekty architektoniczne i projekty wnętrz. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na realizację zleceń na najwyższym poziomie. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Projektujemy z pasją i zaangażowaniem, ale nigdy nasze ego nie wyprzedza potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że sam projekt i wizualizacje nie rozwiązują Twojego problemu, dlatego jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą pracownią rezultatem będzie skrupulatna realizacja projektu. To kluczowy etap, który decyduje o końcowym efekcie całej inwestycji. W kreatywny i syntetyczny sposób stworzymy precyzyjnie dostosowaną do Ciebie przestrzeń, w której będziesz dobrze się czuł i w której po prostu lepiej Ci się będzie żyło. Z drugiej strony jesteśmy przekonani do swoich wartości i nie podejmujemy się zleceń, które kłócą się z naszym poczuciem estetyki.

Cały czas poszerzamy swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i targach, aby móc zaproponować Ci najlepsze rozwiązania, skrojone na miarę i idące z duchem czasu.

anna jaszkaniec-architekt wnętrz-katowice-śląsk-zakopane.jpg

Bio

Anna Jaszkaniec - założycielka pracowni, absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Białostockiej, gdzie zdobyła tytuł najlepszego studenta uczelni, nominowana do ogólnopolskiej nagrody „dyplom roku” im. Zbyszka Zawistowskiego organizowanej przez Stowarzyszenie Architektów Polskich, laureatka licznych konkursów architektonicznych. Z pochodzenia Zakopianka, mieszka i pracuje w Katowicach, gdzie zdobywała doświadczenie w renomowanych pracowniach architektonicznych m.in. w Konior Studio. Miłośniczka gór, rowerów enduro i narciarstwa.